Malaga lankytinos vietos

Malaga yra įsikūrusi labai įspūdingame regione, kuriame galite rasti ne tik puikius paplūdymius ramiam poilsiui, bet ir puikias apylinkes, kuriuose su pasimėgavimu galėsite vaikščioti, domėtis bei žavėtis vaizdais. Tad šiame įraše aptarsime atsakysime į dažną klausimą: „ką pamatyti Malagoje“ bei supažindinsime su Malaga lankytinos vietos.

Ką pamatyti Malagoje?

Iš kart atsakant į klausimą pasufleruosime, kad pačioje Malagos širdyje verta aplankyti Picasso muziejų, pasivaikščioti po senamiestį su jo labirintiškomis gatvėmis, aplankyti Malagos katedrą ir apžiūrėti tvirtovę Alcazaba.

Malagos katedra

XVI amžiaus Malagos katedra išties įspūdingas statinys, kurį statė net 200 metų. Įėjimas į ją yra mokamas, bilietas gali būti su pakilimu ant stogo arba be jo. Jei pirksite bilietus su pakilimu ant stogo, tuomet nurodytu laiku reikės ateiti į katedros sodelį, kur susirinkusiuosius palydės siaurais, besisukančiais laipteliais pakilti į patį viršų iš kurio atsiveria Malagos miesto ir apylinkių vaizdas.

Prieš apsilankydami Malagos katedroje pasidomėkite iš anksto kokios yra lankymo valandos, taip pat jei neplanuojate pakilimo ant stogo, tuomet gal Jums bus tinkamas ir nemokamas katedros lankymo laikas.

Alcazaba

Alcazaba tai maurų stiliaus viduramžių tvirtovė ant kalvos, kuri yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Vaikštant ir grožintis istoriniu paveldu bei atsiverenčiais vaizdais galima nuskenuoti QR kodą bei pasiklausyti aprašytos istorijos, todėl verta turėti po ranka ausinuką.

Gibralfaro pilies griuvėsiai

Tai XIV a. maurų pilies griuvėsiai ir tvirtovė ant Gibralfaro kalno su sienomis, ant kurių galima vaikščioti. Tai ne tik prisilietimas prie išlikusios istorijos bet ir atgaiva akims besigrožint nuostabia miesto panorama.

Pablo Picasso muziejus

Kas žavisi Picasso darbais, privalo apsilankyti šiame muziejuje. Muziejus yra nedidelis, tačiau unikalus ir įsikūręs jo vaikystės namuose.

Malaga lankytinos vietos

Į žemiau išvardintas vietoves patogiausia nuvykti automobiliu, bet įmanoma pasiplanuoti ir su viešuoju transportu.

Alhambra ir Generalife sodai (Granada)

Maždaug 130 km nuo Malagos yra Granada su nuostabiu Alhambra rūmų kompleksu. Alhambra – tai puikus pavyzdys maurų architektūros ir sodų meno, o Generalife sodai su fontanais ir labirintais yra išties įspūdingi.

Ronda

Apie 100 km nuo Malagos į šiaurę yra Ronda, garsėjanti savo įspūdingu senamiesčiu, stūksojančiu ant uolos kranto. Čia taip pat galima pamatyti garsųjį Rondos klodus, senovinę arabiškąjį tiltą ir kitus istorinius paminklus.

Nerja ir Nerjos urvai

Netoli Malagos į pietryčius yra Nerja, kur galima apsilankyti Nerjos urvuose – natūraliame požemyje, kuriame rasite įspūdingų stalaktitų ir stalagmitų.

Caminito del Rey

Tai yra takas, einantis per įspūdingą El Chorro kanjoną, apie 60 km nuo Malagos. Tai nuostabus takas, einantis per skardžias uolas ir tiltus virš gilių duobių.

El Torcal de Antequera

Puiki vieta pasivaikščioti su vaikais.

Fuente de Piedra ežeras

Šis ežeras išsiskiria dėl čia gyvenančių flamingų.


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *